Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Celočalúnené jedálenské stoličky SRA-1807 Lava

Celočalúnené jedálenské stoličky SRA-1807 Lava sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú vysoký komfort a chcú si doma vytvoriť príjemný jedálenský kútik, ktorý bude pôsobiť útulne. Jedálenské stoličky Lava svojím dizajnom kombinujú krásu a tvrdosť dreva a mäkkosťou čalúnenia, čím vytvárajú harmonický celok. V našom konfigurátore si môžete zvoliť čalúnenie a prevedenie dreva presne podľa svojich potrieb. Stoličky sa vyrábajú v bukovom aj dubovom prevedení.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€213 €177,50 bez DPH
Celočalúnené jedálenské stoličky SRA-1807 Lava

Celočalúnené jedálenské stoličky SRA-1807 Lava

Tieto pohodlné jedálenské stoličky vynikajú kvalitou spracovania, takže sú vhodné na použitie aj do komerčných verejných priestorov ako sú reštaurácie či kaviarne. Je možné objednať si stoličky z bukového alebo dubového dreva. Sú to univerzálne stoličky s ľahkým a čistým dizajnom. Kombinácia čalúnenia a dreva pôsobí harmonicky a je už len na Vás, či si navolíte dizajn v duchu minimalizmu, alebo si z týchto stoličiek urobíte skutočne luxusné kúsky.

Autorom dizajnu tejto kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś. V kolekcii nájdete aj stoličky s podúrčkami:

 Kolekcia stoličiek SR-1807 Lava

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 855 mm
Šírka: 510 mm
Hĺbka: 565 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty