Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená barová stolička SRBST-9608/1 Tulip.2

Barová stolička SRBST-9608/1 Tulip.2 má elegantný a často vyhľadávaný tvar. Vďaka tvarovanej chrbtovej opierke, pripomínajúcej lupeň tulipánu, Vám pri sedení poskytne vysoký komfort. Barová stolička je ideálnou voľbou ku kuchynskému alebo barovému pultu do domácnosti, ktorým dodá veľmi sofistikovaný vzhľad.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€225 €187,50 bez DPH
Čalúnená barová stolička SRBST-9608/1 Tulip.2

Čalúnená barová stolička SRBST-9608/1 Tulip.2

Barová stolička SRBST-9608/1 Tulip.2, ako aj ostatné modely stoličiek z kolekcie Tulip, sa vyznačujú kombináciou moderného minimalizmu a klasického dizajnu. Barová stolička SRBST-9608/1 je ideálnou voľbou ku kuchynskému alebo barovému pultu do domácnosti. Vďaka širokej škále poťahových materiálov v rôznych farbách, si môžete stoličku nakonfigurovať podľa vlastných preferencií. Kolekcia Tulip.1 a Tulip.2, ktoré obsahujú stoličky bez podrúčiek, stoličky s podrúčkami a barové stoličky, vám umožní vyskladať si výborne zladenú zostavu do domácnosti.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
drevene-calunene-stolicky-kolekcia-Tulip-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1140 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 545 mm
Výška sedadla: 800 mm
Hmotnosť: 8,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty