Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Kreslo bez opierok rúk SRAB-9608/1 Tulip

Kreslo bez opierok rúk SRAB-9608/1 Tulip je vyrobené z bukového dreva. Kreslo disponuje pohodlným, čalúneným sedadlom a operadlom. Toto kreslo je výbornou voľbou do domácností ale aj do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne a rôzne iné komerčné priestory. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie kresla podľa svojho vkusu a preferencií.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€205,20 €171 bez DPH
Kreslo bez opierok rúk SRAB-9608/1 Tulip
kreslo-bez-opierok-ruk-srab-9608-1-tulip-sedia-drevex
Novinka

Pohodlné kreslo bez opierok rúk SRAB-9608/1 Tulip

Kreslo SRAB-9608/1 z rozsiahlej kolekcie Tulip, pôsobí veľmi útulne a vďaka dostupnosti rôznych možností prevedenia, sa skvele prispôsobí akémukoľvek priestoru. V ponuke je dostupné aj kreslo s podrúčkami. 

V kolekcii Tulip nájdete aj tieto modely:

drevene-calunene-stolicky-kolekcia-Tulip-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 735 mm
Šírka: 570 mm
Hĺbka: 670 mm
Výška sedadla: 430 mm
Hmotnosť: 8,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty