Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Stolička z ohýbaného dreva s výpletom SRA-18/5

Stolička SRA-18/5 je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva, vďaka čomu má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Stolička má veľmi nadčasový dizajn, ktorý sa používa už dlhé roky a pozná ho už niekoľko generácií.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€318 €265 bez DPH
Stolička z ohýbaného dreva s výpletom SRA-18/5

Stolička z ohýbaného dreva s výpletom SRA-18/5

Stolička SRA-18/5 je bestsellerom všetkých čias. Ide o veľmi elegantný kúsok nábytku, ktorý od roku 1850 obohacuje obývačky, jedálne i kaviarne po celom svete. Predalo sa už viac ako 60 miliónov kusov týchto stoličiek.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Stolicky-z-ohybaneho-dreva-kolekcia-18-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov. O spoločnosti FAMEG Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 420 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty