Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Nečalúnená tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1

Stolička tonetka SRA-10/1 sa vyrába tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva. Stolička je vďaka svojmu dizajnu veľmi originálnym a nadčasovým kúskom. Stolička SRA-10 sa vyznačuje ľahkou, no zároveň mimoriadne pevnou konštrukciou.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€260 €216,67 bez DPH
Nečalúnená tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1

Nečalúnená tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1

Tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1 je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva. Stoličku SRA-10 je dostupná tiež s nečalúneným sedadlom, ku ktorému si môžete zvoliť krásny osobitý reliéf v našom konfigurátore.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 885 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty