Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Okrúhla drevená barová stolička SRBST-9972/75 Ufo

Barová stolička SRBST-9972/61 Ufo je vyrobená z bukového dreva. Stolička sa vyznačuje vysokou odolnosťou a má veľmi univerzálny a moderný dizajn, ktorý zapadne do každého interiéru. Barová stolička je dostupná na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia a morenia bukového dreva. Barová stolička má výšku 75 cm.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€180 €150 bez DPH
Okrúhla drevená barová stolička SRBST-9972/75 Ufo

Okrúhla drevená barová stolička SRBST-9972/75 Ufo

Okrúhla barová stolička SRBST-9972/75 Ufo má výšku sedenia 75 cm. Kolekcia stoličiek Ufo obsahuje aj barovú stoličku s výškou 61 cm a drevený taburet s výškou 46 cm.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 750 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 410 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 6,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty