Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická nečalúnená stolička z ohýbaného dreva SRA-4

Klasická stolička z ohýbaného dreva SRA-4 sa vyrába tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva. Stolička SRA-4 sa vyznačuje ľahkou, no zároveň mimoriadne pevnou konštrukciou. Stolička je vďaka svojmu dizajnu skutočným umením. Možnosť výberu zo širokej škály farieb dreva, taktiež je možné objednať si stoličku s ozdobným reliéfom či výpletom na sedadle.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
spevňujúcu bočnicu
Dostupnosť Na objednávku
€224 €186,67 bez DPH
Klasická nečalúnená stolička z ohýbaného dreva SRA-4

Klasická nečalúnená stolička z ohýbaného dreva SRA-4

Klasická stolička z ohýbaného dreva SRA-4 je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva. Stolička Vás zaujme predovšetkým dokonalým spracovaním jednotlivých prvkov ohýbaného operadla, ktoré spolu vytvárajú mimoriadne dekoratívny a nápaditý prvok v tvare srdca.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete zvoliť želané prevedenie dreva, ako aj ozdobný reliéf či výplet na sedadlo.

Stoličku je možné objednať aj v prevedení s čalúneným sedákom - TU.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 400 mm
Hĺbka: 570 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 3,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty