Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická drevená stolička SRA-18

Drevená stolička SRA-18 je vyrobená z ohýbaného prírodného bukového, dubového alebo jaseňového dreva. Stolička SRA-18 je už dlhé roky oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a odolnosť, za ktorú vďačí najmä osvedčenému výrobnému postupu.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
spevňujúcu bočnicu
Dostupnosť Na objednávku
€160 €133,33 bez DPH
Klasická drevená stolička SRA-18
klasicke tonetky necalunene fameg 18 sedia drevex
Novinka Tip

Klasická drevená stolička SRA-18

Stolička SRA-18 je už dlhé roky oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a odolnosť, za ktorú vďačí najmä tradičnému výrobnému postupu ohýbania dreva. Táto stolička vznikla podľa modelu stoličky ,,14“ a stala sa druhým, mimoriadne úspešným modelom od Michaela Thoneta. Od slávnej stoličky SRA-14 ju odlišuje len jediný detail.

Tonetky sú známe svojou neodškriepiteľnou eleganciou, vďaka čomu vám doma pomôžu vykúzliť príjemnú atmosféru. Okrem výberu druhu a farby dreva máte možnosť si objednať stoličky s ozdobným reliéfom na sedadle, čím dodáte stoličkám nový rozmer a neopakovateľný štýl.

Stoličku je možné vyrobiť z bukového, dubového a jaseňového dreva v rôznych farebných prevedeniach. Dostupné farby nájdete v našom konfigurátore. Je to zároveň jediný model tonetky - stoličky z ohýbaného dreva, ktorý je možné vyrobiť z dubu a jaseňa, nakoľko je práca s týmito druhmi dreva pri ohýbaní mimoriadne náročná a vyžaduje obzvlášť dôkladný postup a špecifické podmienky.

 

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Stolicky-z-ohybaneho-dreva-kolekcia-18-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Jaseňové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 420 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 4,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty