Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička s výpletom na operadle SRB 811/2

Jedálenská stolička SRB-811/2 v klasickom štýle s výpletom na chrbtovej opierke vyniká kvalitou spracovania, takže bez problémov zvládne aj nároky záťažových prostredí. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

 

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€521 €434,17 bez DPH
Drevená jedálenská stolička s výpletom na operadle SRB 811/2
Bukove stolicky s podruckami s vypletom Fameg Drevex
Tip

Drevená jedálenská stolička s výpletom na operadle SRB 811/2

Mimoriadne originálna drevená jedálenská stolička s operadlom z výpletu - taká je stolička SRB-811/2. Tieto štýlové stoličky Vám pomôžu dotvoriť jedinečné posedenie, pretože sa dajú výborne kombinovať s klasickým aj moderným zariadením interiéru. 

Svojím dizajnom vychádza z tridsiatych rokov 20. storočia. Za tie roky však nestratila nič zo svojej popularity.

Stolička sa vyrába originálnou technológiou ohýbania bukového dreva a pre svoju kvalitu je vhodná aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek 811 nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 805 mm
Šírka: 510 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 460 mm
Výška podrúčiek: 695 mm
Hmotnosť: 4,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty