Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická drevená stolička SRA-18 s čalúnením

Drevená stolička SRA-18 je vyrobená z ohýbaného prírodného bukového dreva. Stolička SRA-18 je už dlhé roky oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a odolnosť, za ktorú vďačí najmä vďaka výrobnému postupu.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€176 €146,67 bez DPH
Klasická drevená stolička SRA-18 s čalúnením

Klasická drevená stolička SRA-18 s čalúnením

Stolička SRA-18 je už dlhé roky oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a odolnosť, za ktorú vďačí najmä tradičnému výrobnému postupu ohýbania dreva. Táto stolička vznikla podľa modelu stoličky ,,14“ a stala sa druhým, mimoriadne úspešným modelom od Michaela Thoneta. Od slávnej stoličky SRA-14 ju odlišuje len jediný detail.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Stolicky-z-ohybaneho-dreva-kolekcia-18-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 420 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty