Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená klasická čalúnená stolička s podrúčkami CI-Linea 1001 PO

Nadčasová klasická drevená stolička s podrúčkami CI-Linea 1001 PO je konštrukčne veľmi pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady bez podrúčok, možné doplniť aj barovou stoličkou. Materiál a farbu čalúnenia, či farby dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta. Možnosť prevedenia v dubovej alebo bukovej verzii.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€347 €289,17 bez DPH
Drevená klasická čalúnená stolička s podrúčkami CI-Linea 1001 PO
elegantne dubove jedalenske stolicky linea sedia drevex
Novinka

Drevená klasická čalúnená stolička s podrúčkami CI-Linea 1001 PO

Klasická stolička s podrúčkami CI-Linea 1001 PO predstavuje nadčasový a elegantný kúsok z dielne dizajnérov Edi & Paolo Ciani Design, v ktorom sa spájajú čisté geometrické tvary s dotykom talianskeho dizajnu.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového alebo dubového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort. Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia bukového či dubového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Jej klasické čisté línie jej dodávajú nádych luxusu a nadčasovosti. Tento kúsok sa vám ,,neokuká" ani po rokoch a vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a výberu materiálov zaručí dlhú životnosť. Pre zvýšenie dojmu atraktivity odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie bez podrúčok alebo s barovou verziou.

V kolekcii stoličiek Linea nájdete tieto modely:

 kolekcia stoličiek Linea

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 830 mm
Šírka: 580 mm
Hĺbka: 590 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 630 mm
Hmotnosť: 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty