Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená čalúnená stolička s podrúčkami CI-Fuji 2004 PO

Luxusná dizajnová drevená stolička s podrúčkami CI-Fuji 2004 PO je konštrukčne veľmi pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady bez podrúčok. Materiál a farbu čalúnenia, či farby bukového dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€475 €395,83 bez DPH
Drevená čalúnená stolička s podrúčkami CI-Fuji 2004 PO

Drevená čalúnená stolička s podrúčkami CI-Fuji 2004 PO

Dizajnová stolička s podrúčkami CI-Fuji 2004 PO predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnéra Paola Martinig, ktorý je renomovaný dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami pre talianske firmy i medznárodné projekty a výstavy.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia bukového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Pre zvýšenie dojmu atraktivity, odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie bez podrúčok. V rovnakom dizajne sa vyrábajú aj barové verzie stoličiek kolekcie Fuji. 

 V kolekcii stoličiek ,,Fuji" nájdete tieto modely: 

kolekcia Fuji

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 770 mm
Šírka: 520 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 590 mm
Hmotnosť: 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty