Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Rustikálne drevené kreslo CI-Rototo 1210 PO

Rustikálne drevené kreslo CI-Rototo je konštrukčne veľmi pevné, vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Produkt je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€744 €620 bez DPH
Rustikálne drevené kreslo CI-Rototo 1210 PO

Toto dizajnové drevené kreslo bude krásnym osobitým doplnkom Vášho interiéru. Vďaka svojmu dizajnu, ktorý je inšpirovaný historickými kreslami, vnesie k Vám domov zámockú, vznešenú atmosféru. Ideálne pre milovníkov vintage dizajnu alebo romantického štýlu a tiež pre každého, kto hľadá kreslo pre zútulnenie svojho domova. 

Kreslo Rototo si môžete zladiť s polokreslom Isire alebo Stea.

Kresla Isire-Rototo-Stea

Kreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, nohy kresla sú z bukového dreva a farebné prevedenie dreva i čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. Tým získate produkt presne podľa vašich predstáv.  

Edi & Paolo Ciani Edi & Paolo Ciani design - produktoví a interiéroví dizajnéri, ktorí sa dizajnu venujú už viac ako 25 rokov. Na svojom konte majú mnoho úspešných projektov a tiež množstvo ocenení za svoju tvorbu - Young&Design, Premio Catas, Top Ten, Wood Casual Furniture, Interior Innovation Award, Red Dot Design Award. 
Kategória: KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 750 mm
Šírka: 650 mm
Hĺbka: 570 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 650 mm
Hmotnosť: 7,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty