Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dizajnová drevená stolička SRAM-2121 Skool

Dizajnová drevená stolička SRAM-Skool je netradičným dizajnovým kúskom, ktorý dodá vášmu priestoru osobitý charakter. Stolička SRAM-2121 Skool je model na kovových nohách v rôznych farebných prevedeniach. 

Stoličky sa vyrábajú z bukového alebo dubového dreva v rôznych farbách. V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií, stačí kliknúť na tlačidlo "Pokračovať na výber materiálov" a zvoliť si zo vzorkovníka.

#druh a farbu dreva
#farbu podnože
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€186 €155 bez DPH
Dizajnová drevená stolička SRAM-2121 Skool
moderne dizajnove drevene stolicky fameg skool sedia drevex
Novinka

Dizajnová drevená stolička SRAM-2121 Skool

 Drevená stolička SRAM-2121 Skool predstavuje netradičný model jedálenskej stoličky, v čom práve spočíva jej jedinečnosť a nápaditosť. Dizajn stoličky pochádza z dielne BUCK.STUDIO a zameriava sa na čisté línie, funkčnosť a odolnosť. Stoličky SKOOL sú nádhernou kombináciou kovu a dreva, ktorá je momentálne mimoriadne populárna. Zároveň to tieto stoličky predurčuje pre moderne ladené priestory, prípadne do industriálne zariadených domácností.

Stoličky sa vyrábajú z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb v kombinácii s kovovými nohami vo viacerých farebných prevedeniach. V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií, stačí kliknúť na tlačidlo "Pokračovať na výber materiálov" a zvoliť si zo vzorkovníka.

Veľkou výhodou je aj fakt, že stolička je stohovateľná. Dokážete uložiť na seba až 6 ks stoličiek.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY NA KOVOVEJ PODNOŽI
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Kov
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 800 mm
Šírka: 540 mm
Hĺbka: 500 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty