Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dizajnové drevené kreslo SRB-Arch 1801

Dizjnové drevené kreslo SRB-Arch 1801 má na svojom konte dizajnérske ocenenie German Design Award. Kreslo je možné objednať v bukovom aj dubovom prevedení rôznych farieb. Preferované prevedenie spolu s čalúnením si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€726 –33 % €486 €405 bez DPH
Dizajnové drevené kreslo SRB-Arch 1801
Dizajnove moderne kresla s calunenim Fameg Arch Drevex
Akcia
€726 –33 %

Dizajnové drevené kreslo SRB-Arch 1801

Kreslá z kolekcie Arch odkazujú na klasické tvary kresiel, ale vďaka jemným detailom nadobúdajú veľmi moderný charakter. Detailne vypracovaná podnož je inšpirovaná arkádami, čím odkazuje na klasickú architektúru. Podnož je digitálne vyfrézovaná, čo umožňuje dosiahnuť úroveň spracovania, ktorú je nemožné dosiahnuť klasickou metódou spracovnia dreva. Chrbtová opierka je vyrobená z preglejky s rôznou hrúbkou, čo dodáva kreslu subtílnosť. 

Dizajnérmí kolekcie sú Pawlak & Stawarski - ich práca na tejto kolekcii si vyslúžila ocenenie German Design Award.

Kreslo je možné objednať z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek Arch nájdete:
Kolekcia Arch

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 810 mm
Šírka: 560 mm
Hĺbka: 580 mm
Výška sedadla: 460 mm
Výška podrúčiek: 690 mm
Hmotnosť: 11,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty