Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Rustikálne polokreslo CI-Stea 1230 PO

Rustikálne polokreslo CI-Stea je konštrukčne veľmi pevné, vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Produkt je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€830 €691,67 bez DPH
Rustikálne polokreslo CI-Stea 1230 PO

Toto moderné kresielko pôsobí sviežim a pohodlným dojmom. Má hladké a čisté línie, čo z neho robí ideálneho adepta pre industriálne a moderné interiéry.  Autormi dizajnu tohto kresielka sú talianski dizajnéri Edi & Paolo Ciani, ktorí majú na svojom konte niekoľko ocenení. Vy si teraz môžete priniesť kúsok tohto špičkového dizajnu k sebe domov. 

Kreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, nohy kresla sú z bukového alebo dubového dreva a farebné prevedenie dreva aj čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. Tým získate produkt presne podľa vašich predstáv. 

Polokreslo Stea si môžete zladiť s kreslom Rototo alebo polokreslom Isire.

Kresla Isire-Rototo-Stea

Polokreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, nohy kresla sú z bukového dreva a farebné prevedenie dreva i čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. Tým získate produkt presne podľa vašich predstáv.  

Edi & Paolo Ciani Edi & Paolo Ciani design - produktoví a interiéroví dizajnéri, ktorí sa dizajnu venujú už viac ako 25 rokov. Na svojom konte majú mnoho úspešných projektov a tiež množstvo ocenení za svoju tvorbu - Young&Design, Premio Catas, Top Ten, Wood Casual Furniture, Interior Innovation Award, Red Dot Design Award. 
Kategória: KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 800 mm
Šírka: 640 mm
Hĺbka: 600 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 670 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty