Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička z bukového dreva SRA-1405 Lennox - skladom

Jedálenská stolička z bukového dreva SRA-1405 Lennox je stolička s jednoduchým, no zároveň nadčasovým dizajnom, vyrobená z masívneho bukového dreva. Stolička SRA-1405 Lennox je obľúbenou voľbou do moderne ladených, domácich kuchýň a jedální.

Ak by ste mali záujem o iné prevedenie tejto stoličky, je možné nakonfigurovať si produkt podľa svojich predstáv TU. 

Dostupnosť Skladom (6 ks)
€201,60 €168 bez DPH
Jedálenská stolička z bukového dreva SRA-1405 Lennox - skladom

Jedálenská stolička z bukového dreva SRA-1405 Lennox

Jedálenská stolička SRA-1405 Lennox je konštrukčne veľmi pevná a pútavo tvarovaná stolička, vyrobená z masívneho bukového dreva. Čaro dreva a jeho prirodzenosť dokonale vynikne vďaka dreveným lamelám v hornej časti operadla. Stolička najlepšie pôsobí v prírodných farbách, vďaka ktorým perfektne vyniká štruktúra i vlastnosti dreva.

V kolekcii Lennox nájdete tieto modely:
Kolekcia-stolicky-a-jedalenskeho-stola-1405-Lennox-O-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov. O spoločnosti FAMEG Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Rozmery:
Výška: 85 cm
Šírka: 47,5 cm
Hĺbka: 54 cm
Výška sedadla: 47 cm
Hmotnosť: 7,1 kg

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Skladom
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 850 mm
Šírka: 475 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 6,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty