Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantné celočalúnené kreslo SRB-2020-Tulipan

Elegantné celočalúnené kreslo SRB-2020-Tulipan je reedíciou kresla Tulipan, ktorého prototyp vznikol v roku 1973 vo FAMEGU, ako jeden z prvkov nábytkovej zostavy navrhnutej Teresou Kruszewskou. Kreslo je dostupné na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia.
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€699 €582,50 bez DPH
Elegantné celočalúnené kreslo SRB-2020-Tulipan

Elegantné celočalúnené kreslo SRB-2020-Tulipan

Kreslo SRB-2020 Tulipan má veľmi netradičný a pútavý vzhľad, ktorý je výsledkom práce Teresy Kruszewskej. Jednoduchosť, prirodzenosť, funkčnosť v starostlivosti – týmto sa riadil dizajn Teresy Kruszewskej.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 750 mm
Šírka: 895 mm
Hĺbka: 650 mm
Výška sedadla: 385 mm
Hmotnosť: 13,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty