Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Pohodlná jedálenská stolička SRB-9449/1 Solid

Pohodlná jedálenská stolička SRB-9449/1 Solid je model klasickej stoličky s univerzálnym dizajnom. Dostupná je široká kolekcia modelov, ktoré môžete vzájomne kombinovať a dodať tak svojmu interiéru jedinečnosť. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€250 €208,33 bez DPH
Pohodlná jedálenská stolička SRB-9449/1 Solid

Pohodlná jedálenská stolička SRB-9449/1 Solid

Elegantný model stoličky s univerzálnym dizajnom z kvalitného bukového alebo dubového dreva doplnený o podrúčky. Vďaka kvalite spracovania je táto stolička vhodná aj do záťažových prostredí reštaurácií či kaviarní. Je to už takmer ikonický model, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí. V tomto prevedení má stolička s podrúčkami čalúnené sedadlo aj operadlo, čo zvyšuje jej komfortnosť a stolička s ním pôsobí útulnejšie.

Stoličky Solid s čalúneným sedadlom sme umiestnili napríklad do reštaurácie Thuan v Liptovskom Mikuláši. Viac o tejto realizácii sa dozviete tu.

Stoličky Solid poskytujú širokú škálu prevedení - od nečalúnených po celočalúnené a od klasických stoličiek až po barové stoličky. Navyše máte možnosť vybrať si stoličky bukové alebo stoličky dubové. Je len na Vás ako si tieto stoličky nakombinujete do svojho interiéru. V našom konfigurátore si nastavíte želanú farebnosť dreva a v prípade čalúnenej verzie aj čalúnenie, aby stoličky presne zapadli do Vášho domova.

V kolekcii nájdete aj stoličky čalúnené, stoličky s podrúčkami či barové stoličky:

 Kolekcia stoličiek SR-9449-Solid

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Dubové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 835 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 490 mm
Výška podrúčiek: 665 mm
Hmotnosť: 7,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty