Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-16

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-16 sa vyrába tradičnou technológiou ručného ohýbania prírodného bukového dreva. Stolička s podrúčkami SRB-16 má najmä vďaka ohybu na operadle v tvare srdiečka, veľmi ženský dizajn, rovnako ako zvyšné stoličky z kolekcie „16“.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€231 €192,50 bez DPH
Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-16

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-16

Stolička SRB-16, má ako ostatné stoličky z rodiny „16“ tradičný, klasický dizajn. Je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 550 mm
Hĺbka: 620 mm
Výška sedadla: 490 mm
Výška podrúčiek: 700 mm
Hmotnosť: 5,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty