Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevený taburet SRT 9739/46

Drevený taburet SRT-9739/46 je vyrábaný klasickou technikou ohýbania dreva. V tejto verzii je dostupný bez čalúnenia v niekoľkých farebných prevedeniach bukového dreva - želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€140 €116,67 bez DPH
Drevený taburet SRT 9739/46
Nizka barova stolicka z ohybaneho dreva bez operadla Fameg Drevex
Novinka

Drevený taburet SRT 9739/46

Tento drevený taburet je nádhernou ukážkou tradičného manuálneho ohýbania dreva. Je kompletne vyrobený z bukového dreva, pričom sedadlo a nohy taburetu zdobia prvky z ohýbaného dreva, ktoré mu zároveň dodávajú výnimočný dizajn.

Sedadlo bez čalúnenia je možné ozdobiť reliéfom alebo si môžete vybrať verziu so sedadlom z výpletu. Vaše želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

V kolekcii produktov 9739 nájdete tieto modely:

kolekcia 9739

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: TABURETY A PUFY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do obývačky
Výška: 460 mm
Šírka: 370 mm
Hĺbka: 370 mm
Hmotnosť: 2,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty