Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-16

Barová stolička SRBST-16 má, rovnako ako ostatné stoličky z rodiny „16“, klasický, avšak veľmi ženský dizajn. Stolička je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva, vďaka čomu má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€239 €199,17 bez DPH
Barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-16

Barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-16

Barová stolička SRBST-16 sa vyrába tradičnou technológiou ohýbania prírodného bukového dreva. Barová stolička patrí do rodiny stoličiek ,,16“, ktorú charakteristické svojim klasickým a ženským dizajnom. Nápaditým prvkom celej kolekcie je ohyb v tvare srdca v operadlovej časti.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1090 mm
Šírka: 430 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 3,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Masivna-drevena-barova-stolicka-s-calunenim-Fameg-Drevex
Výpredaj
1-3830-SRBST-423 COMFY-S
Dizajnove-drevene-barove-stolicky-s-calunenim-Fameg-Cleo-Drevex 1-3250-SRBST-1605-CLEO-S
barovy-stol-na-kovoej-podnozi-do-domacnosti-NS-Cruzo-S-Drevex 4-4820-NS-CRUZO-S
klasicka-barova-stolicka-SJBST-4570-S-Drevex
Výpredaj
1-3915-SJBST-4570