Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Barová stolička s operadlom SRBST-788 Fan

Klasická drevená barová stolička s operadlom, SRBST-788 FAN, je vyrobená z ohýbaného bukového dreva. Kvalita spracovania tejto stoličky je na takej úrovni, že bez problémov zvládne aj umiestnenie do záťažových prostredí. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. 

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€261 €217,50 bez DPH
Barová stolička s operadlom SRBST-788 Fan

Barová stolička s operadlom SRBST-788 Fan

Buková barová stolička s klasickým dizajnom, ktorý je známy predovšetkým z dobových kaviarní či barov. Teraz môžete mať podobnú atmosféru aj u seba doma. Tieto štýlové barové stoličky s operadlom Vám pomôžu dotvoriť jedinečné barové posedenie, pretože sa dá výborne kombinovať s klasickým aj moderným zariadením interiéru.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek FAN nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do kancelárie
Výška: 1060 mm
Šírka: 460 mm
Hĺbka: 495 mm
Výška sedadla: 780 mm
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Dizajnove-drevene-barove-stolicky-s-calunenim-Fameg-Cleo-Drevex 1-3250-SRBST-1605-CLEO-S