Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená moderná čalúnená stolička bez podrúčok CI-Linea 1011 SE

Nadčasová klasická drevená stolička bez podrúčok CI-Linea 1011 SE je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúneným podsedákom a operadlom, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady s podrúčkami. Materiál a farbu čalúnenia, či farby bukového dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta. 

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€308 €256,67 bez DPH
Drevená moderná čalúnená stolička bez podrúčok CI-Linea 1011 SE
Linea drevena pohodlna stolicka bez podrucok elegantna Sedia Drevex
Novinka

Drevená moderná čalúnená stolička bez podrúčok CI-Linea 1011 SE

Moderná drevená stolička bez podrúčok CI-Linea 1011 SE predstavuje nadčasový a elegantný kúsok z dielne dizajnérov Edi & Paolo Ciani Design, v ktorom sa spájajú čisté geometrické tvary s dotykom talianskeho dizajnu.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort. Ten zabezpečuje čalúnený podsedák a čalúnene operadlo. Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Jej klasické čisté línie jej dodávajú nádych luxusu a nadčasovosti. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a výberu materiálov zaručí dlhú životnosť. Pre zvýšenie dojmu atraktivity odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie s podrúčkami alebo s barovou verziou.

V kolekcii stoličiek Linea nájdete tieto modely:

 kolekcia stoličiek Linea

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 830 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 5,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty