Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená klasická barová stolička CI-Linea 1001 SG

Klasická čalúnená drevená barová stolička  CI-Linea 1001 SG je veľmi pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady. Materiál a farbu čalúnenia, či farby dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta. Vyhotovenie je možné v dubovej alebo bukovej verzii.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€319 €265,83 bez DPH
Drevená klasická barová stolička CI-Linea 1001 SG
Linea barova stolicka elegantna Sedia Drevex
Novinka

Klasická drevená čalúnená barová stolička CI-Linea 1001 SG

Klasická barová stolička CI-Linea 1001 SG predstavuje nadčasový a elegantný kúsok z dielne dizajnérov Edi & Paolo Ciani Design, v ktorom sa spájajú čisté geometrické tvary s dotykom talianskeho dizajnu.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového alebo dubového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort. Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála bukového či dubového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do  vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Jej klasické čisté línie jej dodávajú nádych luxusu a nadčasovosti. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a výberu materiálov zaručí dlhú životnosť. Odporúčame kombinovať so stoličkami z rovnakej kolekcie.

V kolekcii stoličiek Linea nájdete tieto modely:

 kolekcia stoličiek Linea

 

 

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1030 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 760 mm
Hmotnosť: 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty