Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Luxusné drevené lounge kreslo CI-Fuji 2004 LO

Luxusné drevené lounge kreslo CI-Fuji 2004 LO je konštrukčne pevné, zároveň však pohodlné. Vyrobené z kvalitného bukového dreva s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€521 €434,17 bez DPH
Luxusné drevené lounge kreslo CI-Fuji 2004 LO

Luxusné drevené lounge kreslo CI-Fuji 2004 LO

Luxusné lounge kreslo CI-Fuji 2004 LO predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnéra Paola Martinig, ktorý je renomovaný dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami pre talianske firmy i medznárodné projekty a výstavy. Je súčasťou kolekcie Fuji, ktorá sa krásne dopĺňa s ostatnými produktami tejto kolekcie.

Kreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, bukového dreva v spojení s  čalúnením. Vďaka predĺženému tvaru poskytuje ešte väčší komfort. Farbu dreva, výber materiálu a farby čalúnenia je možné prispôsobiť potrebám klienta. Kreslo je vhodné do obývačky, spálne, oddychových kútikov či knižnice, ale aj vysokozáťažových priestorov hotelov. Vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu i elegancie, a svojim spracovaním poskytne komfort. Odporúčame kombinovať s ostatnými modelmi tejto kolekcie.

 V kolekcii stoličiek ,,Fuji" nájdete tieto modely: 

 

Prejsť na kolekciu

Kategória: KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne, Do obývačky
Výška: 680 mm
Šírka: 680 mm
Hĺbka: 620 mm
Výška sedadla: 430 mm
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty