Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná barová stolička s dreveným operadlom SRBST-1411 Avola

Moderná barová stolička s dreveným operadlom SRBST-1411 Avola je krásnym dizajnovým kúskom, ktorý skvele vynikne vo Vašej domácnosti. Dostupná je v dvoch výškach a tiež v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želané prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€231 €192,50 bez DPH
Moderná barová stolička s dreveným operadlom SRBST-1411 Avola

Moderná barová stolička s dreveným operadlom SRBST-1411 Avola

Barová stolička Avola vyniká nápaditým moderným dizajnom. Dominantným prvkom stoličky je výrazná drevená chrbtová opierka, na ktorej krásne vyniká prírodná kresba dreva. Stolička je vhodná predovšetkým do moderne ladených interiérov. Vďaka kvalite spracovania a použitých materiálov má dlhú životnosť a je vhodná na použitie aj v záťažových prostrediach kaviarní či reštaurácii.

Veľkou výhodou tohto modelu je možnosť zvoliť si výšku stoličky. Stoličku je možné objednať s výškou 1065 mm alebo 925 mm. Ďalej je možné stoličku vyrobiť z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Dizajnérom kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek Avola nájdete:
Kolekcia Avola

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1065 alebo 925 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 515 mm
Výška sedadla: 780 alebo 640 mm
Hmotnosť: 7,0 alebo 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty