Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická drevená barová stolička SRBST-5910

Klasická drevená barová stolička s operadlom v populárnom dizajne. Dostupné v rôznych farebných prevedeniach dreva - želané prevedenie upravíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€213 €177,50 bez DPH
Klasická drevená barová stolička SRBST-5910
Tradicne drevene barove stolicky s calunenim Fameg Drevex
Novinka

Klasická drevená barová stolička SRBST-5910

Barová stolička s klasickým dizajnom SRBST-5910 je vyrobená z bukového dreva, má kvalitnú a pevnú konštrukciu s operadlom.

Prvý pohľad na stoličku SRA-5910 vás prinúti vrátiť sa do 70-tych rokov, no vďaka svojej jednoduchosti a rôznorodosti farebných prevedení sa hodí do štýlu mnohých súčasných jedální či kuchýň.

Tento model má výnimočne ergonomický tvar a je vyrobený z ušľachtilého bukového dreva a dyhovej preglejky. Dizajn vychádza z obľúbeného štýlu, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí. Pohodlné sedenie zaistí aj čalúnený sedák stoličky.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Kolekcia-drevenych-stoliciek-SRA-5910

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1040 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 430 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 6,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

barovy-stol-na-kovoej-podnozi-do-domacnosti-NS-Cruzo-S-Drevex 4-4820-NS-CRUZO-S
barovy-stol-so-sklenenou-doskou-PF-Bar-table-S-Drevex
Výpredaj
4-4800-PF-BAR-TABLE-S