Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Barová stolička s klasickým dizajnom SRBST-165

Krásna barová stolička s klasickým dizajnom aké poznáme z dobových kaviarní či barov. Rovnakú atmosféru môžu pomôcť vytvoriť aj u Vás. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach a tiež s možnosťou ozdobného reliéfu na sedadle - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€244 €203,33 bez DPH
Barová stolička s klasickým dizajnom SRBST-165
Klasicke-dizajnove-drevene-barove-stolicky-s-operadlom-Fameg-Drevex
Tip

Barová stolička s klasickým dizajnom SRBST-16

Dizajnová barová stolička z ohýbaného dreva ponúka dobový štýl a atmosféru, ktorá sa hodí do každého priestoru. Kvalitné bukové drevo zaručuje dlhú životnosť a trvácnosť. 

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme. Stolička SRBST-165 je klasický a veľmi populárny model barovej stoličky, odvodený od modelu stoličky, ktorej počiatky siahajú až do roku 1885.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj možnosť nechať si vyrobiť stoličky s ozdobnými reliéfmi na sedadlách. Všetko je na Vás.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:

Kolekcia stoličiek 165

O značke FAMEG

Spoločnosť FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku sa neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Vášňou tejto firmy je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné. Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1060 mm
Šírka: 550 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 6,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

barovy-stol-na-kovoej-podnozi-do-domacnosti-NS-Cruzo-S-Drevex 4-4820-NS-CRUZO-S
barovy-stol-so-sklenenou-doskou-PF-Bar-table-S-Drevex
Výpredaj
4-4800-PF-BAR-TABLE-S