Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Luxusné klasické kreslo CI-Frech 1220 PO

Luxusné klasické kreslo CI-Frech je konštrukčne veľmi pevné, vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Produkt je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€790 €658,33 bez DPH
Luxusné klasické kreslo CI-Frech 1220 PO

Luxusné klasické kreslo CI-Frech 1220 PO

Toto klasické dizajnové kreslo zaujme na prvý pohľad. Pohodlné čalúnené sedadlo a operadlo je krásne skombinované s drevenými nohami a podrúčkami, ktoré kreslu dodávajú luxusný nádych a osobitosť. Autormi dizajnu tohto kresla sú talianski dizajnéri Edi & Paolo Ciani, ktorí majú na svojom konte niekoľko ocenení. Vy si teraz môžete priniesť kúsok tohto špičkového dizajnu k sebe domov.   

Kreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, nohy kresla sú z bukového dreva a farebné prevedenie dreva i čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. Tým získate produkt presne podľa vašich predstáv.  

Edi & Paolo Ciani Edi & Paolo Ciani design - produktoví a interiéroví dizajnéri, ktorí sa dizajnu venujú už viac ako 25 rokov. Na svojom konte majú mnoho úspešných projektov a tiež množstvo ocenení za svoju tvorbu - Young&Design, Premio Catas, Top Ten, Wood Casual Furniture, Interior Innovation Award, Red Dot Design Award. 
Kategória: KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 830 mm
Šírka: 660 mm
Hĺbka: 630 mm
Výška podrúčiek: 650 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 10,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty