Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Nadčasová čalúnená stolička s podrúčkami CI-Artú 2114 PO

Nadčasová dizajnová drevená stolička s podrúčkami CI-Artú 2114 PO je konštrukčne veľmi pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady bez podrúčok či barovou verziou. Materiál a farbu čalúnenia, či farby bukového dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€455 €379,17 bez DPH
Nadčasová čalúnená stolička s podrúčkami CI-Artú 2114 PO
Artu elegantne nadcasové stolicky calunene Sedia Drevex
Novinka

Nadčasová čalúnená stolička s podrúčkami CI-Artú 2114 PO

Dizajnová stolička s podrúčkami CI-Artú 2114 PO predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnéra a architekta Luca Saccheti, ktorý je renomovaný dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami a zároveň bol profesorom na Politecnico University of Architecture in Milan a neskôr riaditeľ.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Spája v sebe vzdušnosť a nadčasovosť, ktorá sa krásne dopĺňa s talianskou eleganciou. Vďaka tomuto spojeniu si nájde miesto v modernom i klasickom interiéri.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia bukového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Pre zvýšenie dojmu atraktivity, odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie bez podrúčok. V rovnakom dizajne sa vyrábajú aj barové verzie stoličiek kolekcie Artú. 

 V kolekcii stoličiek ,,Artú" nájdete tieto modely: 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 730 mm
Šírka: 550 mm
Hĺbka: 670 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 610 mm
Hmotnosť: 7,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty