Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Nadčasová čalúnená barová stolička CI-Artú 2113 SG

Nadčasová dizajnová barová stolička CI-Artú 2113 SG je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, ktoré zahŕňa širokú farebnú i materiálovú škálu. Stolička je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady bez a s podrúčkami. Materiál a farbu čalúnenia, či farby bukového dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€475 €395,83 bez DPH
Nadčasová čalúnená barová stolička CI-Artú 2113 SG
Artu dizajnova barova stolicka nadcasova Sedia Drevex
Novinka

Nadčasová čalúnená barová stolička CI-Artú 2113 SG

Dizajnová barová stolička CI-Artú 2113 SG predstavuje nadčasový kúsok z dielne dizajnéra a architekta Luca Saccheti, ktorý je renomovaný dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami a zároveň bol profesorom na Politecnico University of Architecture in Milan a neskôr riaditeľ.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných a odolných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Spája v sebe vzdušnosť a nadčasovosť, ktorá sa krásne dopĺňa s talianskou eleganciou. Vďaka tomuto spojeniu si nájde miesto v modernom i klasickom interiéri.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia bukového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu.Vhodná aj ako solitér. Pre zvýšenie dojmu atraktivity, odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie s podrúčkami. V rovnakom dizajne sa vyrábajú aj barové verzie stoličiek kolekcie Artú. 

 V kolekcii stoličiek ,,Artú" nájdete tieto modely: 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 950 mm
Šírka: 450 mm
Hĺbka: 580 mm
Výška sedadla: 760 mm
Hmotnosť: 7,3kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty