Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Nadčasová čalúnená stolička bez podrúčok CI-Artú 2111 SE

Nadčasová dizajnová drevená stolička bez podrúčok CI-Artú 2111 SE je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, ktoré zahŕňa širokú farebnú i materiálovú škálu. Stolička je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady bez podrúčok či barovou verziou. Materiál a farbu čalúnenia, či farby bukového dreva je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€389 €324,17 bez DPH
Nadčasová čalúnená stolička bez podrúčok CI-Artú 2111 SE
Artu calunena nadcasova stolicka bez podrucok Sedia Drevex
Novinka

Nadčasová čalúnená stolička bez podrúčok CI-Artú 2111 SE

Dizajnová stolička bez podrúčok CI-Artú 2111 SE predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnéra a architekta Luca Saccheti, ktorý je renomovaný dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami a zároveň bol profesorom na Politecnico University of Architecture in Milan a neskôr riaditeľ.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných a odolných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Spája v sebe vzdušnosť a nadčasovosť, ktorá sa krásne dopĺňa s talianskou eleganciou. Vďaka tomuto spojeniu si nájde miesto v modernom i klasickom interiéri.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia bukového dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu.Vhodná aj ako solitér. Pre zvýšenie dojmu atraktivity, odporúčame kombinovanie s verziou stoličiek z rovnakej kolekcie s podrúčkami. V rovnakom dizajne sa vyrábajú aj barové verzie stoličiek kolekcie Artú. 

 V kolekcii stoličiek ,,Artú" nájdete tieto modely: 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 730 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 620 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 6kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty