Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Luxusné dizajnové kreslo CI-Colimbas 1610 PO B94F

Luxusné dizajnové kreslo CI-Colimbas je konštrukčne veľmi pevné, vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Produkt je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€766 €638,33 bez DPH
Luxusné dizajnové kreslo CI-Colimbas 1610 PO B94F

CI-Colimbas 1610 PO B94F

Toto dizajnové kreslo pôsobí skutočne luxusným dojmom, čo pomôže dotvoriť noblesnú a útulnú atmosféru vášho domova. Autormi dizajnu tohto kresla sú talianski dizajnéri Edi & Paolo Ciani, ktorí majú na svojom konte niekoľko ocenení. Vy si teraz môžete priniesť kúsok tohto špičkového dizajnu k sebe domov.  

Kreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, nohy kresla sú z jaseňového dreva a farebné prevedenie dreva i čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. Tým získate produkt presne podľa vašich predstáv.  

Luxusné dizajnové kreslo CI-Colimbas pochádza z širšej kolekcie kresiel s rôznou podnožou. 
Kolekcia kresiel Colimbas

Edi & Paolo Ciani Edi & Paolo Ciani design - produktoví a interiéroví dizajnéri, ktorí sa dizajnu venujú už viac ako 25 rokov. Na svojom konte majú mnoho úspešných projektov a tiež množstvo ocenení za svoju tvorbu - Young&Design, Premio Catas, Top Ten, Wood Casual Furniture, Interior Innovation Award, Red Dot Design Award. 

 

Kategória: KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 800 mm
Šírka: 610 mm
Hĺbka: 590 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 650 mm
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty