Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderné kreslo SRBM-1901 Pop

Kreslo SRBM-1901 Pop je model kresla s mimoriadne pohodlnou sedacou časťou. Model disponuje kovovými nožičkami,  ktoré dodávajú kreslu moderný dizajn. Na výber až 6 farebných prevedení podnože. Kreslo je vhodné nielen do domácností, ale aj do záťažových prostredí, akými sú napríklad kaviarne alebo moderné reštaurácie či hotely. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie kresla podľa svojho vkusu a preferencií.

#farbu podnože
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€427,20 €356 bez DPH
Moderné kreslo SRBM-1901 Pop
moderne-kreslo-srbm-1901-pop-sedia-drevex
Novinka Tip

Pohodlné kreslo s moderným dizajnom SRBM-1901 Pop 

Kreslo SRBM-1901 dokonale vystihuje charakter hudobného žánru - Pop, ktorý sa vyznačuje jednoduchosťou, univerzálnosťou a priateľskou atmosférou. Všetky kreslá z kolekcie Pop majú schopnosť navodiť pocit neformálnej atmosféry v akomkoľvek priestore. Charakter tohto nábytku sa v závislosti od zvolenej konfigurácie, veľmi ľahko mení a prispôsobuje. 

V kolekcii Pop nájdete tieto modely: 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: KRESLÁ NA KOVOVEJ PODNOŽI
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Čalúnenie, Kovová podnož
Účel: Do jedálne alebo kuchyne, Do kancelárie, Do obývačky
Výška: 830 mm
Šírka: 590 mm
Hĺbka: 570 mm
Výška sedadla: 485 mm
Výška podrúčiek: 660 mm
Hmotnosť: 9,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty