Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantná drevená čalúnená stolička bez podrúčok CI-Zoe 1122 SE

Elegantná dizajnová stolička bez podrúčok CI-Zoe 1122 SE  je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady s podrúčkami alebo doplniť barovými stoličkami. Materiál a farbu čalúnenia je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€343 €285,83 bez DPH
Elegantná drevená čalúnená stolička bez podrúčok CI-Zoe 1122 SE

Elegantná drevená čalúnená stolička bez podrúčok CI-Zoe 1122 SE

Dizajnová čalúnená stolička bez podrúčok CI-Zoe 1122 SE predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnérov Edi a Paola Ciani, ktorí sú renomovaní dizajnéri s viac než 25 ročnými skúsenosťami pre talianske firmy i medznárodné projekty a výstavy.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, jaseňového dreva v spojení s kvalitným čalúnením.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobená výberu klienta. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, kancelárií, vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu a elegancie. Jej ergonomický tvar dodáva užívateľovi maximálny pocit komfortu. Odporúčame kombinovať so stoličkami z rovnakej kolekcie bez podrúčok alebo barovou stoličkou. 

 V kolekcii stoličiek ,,Zoe" nájdete tieto modely: 

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 560 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 6kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty