Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička s čalúnením SRA-Alora 1412

Krásna drevená jedálenská stolička s výnimočným dizajnom SRA-Alora-1412 zapadne dokonale do každého moderného interiéru. Stoličku je možné vyrobiť z bukového aj dubového dreva. Prevedenie farby dreva a čalúnenia si môžete zvoliť podľa svojich predstáv v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€218 €181,67 bez DPH
Drevená jedálenská stolička s čalúnením SRA-Alora 1412

Drevená jedálenská stolička s čalúnením SRA-Alora 1412

Čalúnená jedálenská stolička SRA-1412 Alora je vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vo veľmi kvalitnom prevedení. Stoličky z kolekcie Alora sú charakteristické svojimi širokými operadlami a čalúnenými sedákmi, ktoré upútajú dizajnom a pohodlím.

Dizajnérom kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś.

V kolekcii Alora nájdete okrem jedálenských stoličiek aj barové stoličky SRA-1412 vyrobené z bukového alebo dubového dreva.

Kolekcia Alora

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 855 mm
Šírka: 495 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty