Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička s moderným dizajnom SRA-Amada 1413

Táto jedálenská stolička s moderným dizajnom ponúka možnosť prevedenia v bukovom aj dubovom dreve. Dostupná je v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želané prevedenie si navolíte v našom konfigurátore. Jedálenská stolička Amada sa výborne hodí do každého moderného interiéru.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€206 €171,67 bez DPH
Jedálenská stolička s moderným dizajnom SRA-Amada 1413
Originalna jedalenska stolicka s calunenim Fameg Amada Drevex
Novinka

Jedálenská stolička s moderným dizajnom SRA-Amada 1413

Jedálenská stolička s pôsobivou kombináciou dreva a čalúnenia, kde čalúnené sedadlo a operadlo pridávajú na komforte, zatiaľ čo zadná strana stoličky necháva vyznieť nádherný prírodný dekór dreva. Spolu s celkovým moderným dizajnom stoličky je tak ideálnou voľbou do moderne ladených priestorov.

Stoličku je možné vyrobiť z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Dizajnérom kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś.

Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a ich spracovania má stolička dlhú životnosť a je možné ju umiestniť aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

V kolekcii Amada nájdete tieto produkty:

Kolekcia Amada

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 855 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 7,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: