Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená barová stolička s čalúnením SRBST-Alora 1412

Krásna drevená barová stolička s výnimočným dizajnom SRBST-Alora-1412 zapadne dokonale do každého moderného interiéru. Dostupná v 2 výškach a tiež v bukovom alebo dubovom prevedení. Prevedenie farby dreva a čalúnenia si môžete zvoliť podľa svojich predstáv v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€262 €218,33 bez DPH
Drevená barová stolička s čalúnením SRBST-Alora 1412
Celocalunena barova stolicka s modernym dizajnom Fameg Alora Drevex
Novinka

Drevená barová stolička s čalúnením SRBST-Alora 1412

Čalúnená barová stolička SRBST-1412 Alora vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vo veľmi kvalitnom prevedení. Stoličky z kolekcie Alora sú charakteristické svojimi širokými operadlami a čalúnenými sedákmi, ktoré upútajú dizajnom a pohodlím.

Veľkou výhodou tohto modelu je možnosť zvoliť si výšku stoličky. Stoličku je možné objednať s výškou 1065 mm alebo 925 mm. Ďalej je možné stoličku vyrobiť z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Dizajnérom kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś.

V kolekcii Alora nájdete okrem barových stoličiek aj klasické stoličky SRA-1412 vyrobené z bukového alebo dubového dreva.

Kolekcia Alora

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1065 alebo 925 mm
Šírka: 450 mm
Hĺbka: 515 mm
Výška sedadla: 790 alebo 650 mm
Hmotnosť: 7,2 alebo 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

barovy-stol-na-kovoej-podnozi-do-domacnosti-NS-Cruzo-S-Drevex 4-4820-NS-CRUZO-S
barovy-stol-so-sklenenou-doskou-PF-Bar-table-S-Drevex
Výpredaj
4-4800-PF-BAR-TABLE-S