Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená barová stolička SRBST-1260

Drevená barová stolička SRBST-1260 má dizajnové prvky z ohýbaného dreva. Vďaka svojej univerzálnosti sa hodí do väčšiny interiérov. Vyniká kvalitou spracovania takže bez problémov zvládne aj nároky záťažových prostredí. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

 

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€244 €203,33 bez DPH
Drevená barová stolička SRBST-1260

Drevená barová stolička SRBST-1260

Drevená barová stolička SRBST-1260 s príjemným dizajnom. Tieto štýlové stoličky Vám pomôžu dotvoriť jedinečné posedenie, pretože sa dajú výborne kombinovať s klasickým aj moderným zariadením interiéru. Stolička sa vyrába originálnou technológiou ohýbania bukového dreva a pre svoju kvalitu je vhodná aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Pre tvar chrbtovej opierky, ktorá pripomína banán, je táto stolička známa aj ako banánik alebo "banániková".

Veľkou výhodou týchto stoličiek je to, že máte možnosť výberu z dvoch veľkostí buď 1060 alebo 920 mm. Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva a ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Stoličky je možné objednať aj v prevedení s čalúnením TU.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek 1260 nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1060 alebo 920 mm
Šírka: 465 mm
Hĺbka: 500 mm
Výška sedadla: 750 alebo 610 mm
Hmotnosť: 5,2 alebo 4,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty