Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená jedálenská stolička s podrúčkami SRB-9449 Solid

Čalúnená jedálenská stolička s podrúčkami SRB-9449 Solid je model klasickej stoličky s univerzálnym dizajnom. Dostupná je široká kolekcia modelov, ktoré môžete vzájomne kombinovať a dodať tak svojmu interiéru jedinečnosť. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€215 €179,17 bez DPH
Čalúnená jedálenská stolička s podrúčkami SRB-9449 Solid

Čalúnená jedálenská stolička s podrúčkami SRB-9449 Solid

Elegantný model stoličky s univerzálnym dizajnom z kvalitného bukového alebo dubového dreva je doplnený podrúčkami. Vďaka kvalite spracovania je táto stolička vhodná aj do záťažových prostredí reštaurácií či kaviarní. Je to už takmer ikonický model, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí. V tomto prevedení má stolička čalúnené sedadlo, čo zvyšuje jej komfortnosť a stolička s ním pôsobí útulnejšie.

Stoličky Solid s čalúneným sedadlom sme umiestnili napríklad do reštaurácie Thuan v Liptovskom Mikuláši. Fotky z realizácie nájdete aj medzi obrázkami v galérii. Viac o tejto realizácii sa dozviete tu.

Stoličky Solid poskytujú širokú škálu prevedení - od nečalúnených po celočalúnené a od klasických stoličiek až po barové stoličky. Navyše máte možnosť vybrať si stoličky bukové alebo stoličky dubové. Je len na Vás ako si tieto stoličky nakombinujete do svojho interiéru. V našom konfigurátore si nastavíte želanú farebnosť dreva a v prípade čalúnenej verzie aj čalúnenie, aby stoličky presne zapadli do Vášho domova.

V kolekcii nájdete aj stoličky čalúnené, stoličky s podrúčkami či barové stoličky:

 Kolekcia stoličiek SR-9449-Solid

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Dubové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 835 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 490 mm
Výška podrúčiek: 665 mm
Hmotnosť: 6,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty