Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená barová stolička s operadlom SRBST-9449/1 Solid

Čalúnená barová stolička s operadlom SRBST-9449/1 Solid je model klasickej stoličky s univerzálnym dizajnom. Dostupná je široká kolekcia modelov, ktoré môžete vzájomne kombinovať a dodať tak svojmu interiéru jedinečnosť. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€236 €196,67 bez DPH
Čalúnená barová stolička s operadlom SRBST-9449/1 Solid
cierne elegantne calunene barove stolicky fameg solid sedia drevex
Tip

Čalúnená barová stolička s operadlom SRBST-9449/1 Solid

Elegantný model barovej stoličky s univerzálnym dizajnom z kvalitného bukového, dubového alebo jaseňového dreva je doplnená čalúneným sedákom aj operadlom, čo zvyšuje komfort. Vďaka kvalite spracovania je táto stolička vhodná aj do záťažových prostredí reštaurácií či kaviarní. Je to už takmer ikonický model, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí.

Barové stoličky zo série Solid je možné objednať v dvoch výškach - 1090 mm alebo 950 mm. Pri výške 950 mm je výška sedu 640 mm, vďaka čomu je táto stolička vhodná aj k bežným kuchynským ostrovčekom s barovým pultom. Požadované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Stoličky Solid poskytujú širokú škálu prevedení - od nečalúnených po celočalúnené a od klasických stoličiek až po barové stoličky. Navyše máte možnosť vybrať si stoličky bukové, stoličky dubové alebo jaseňové stoličky. Je len na Vás ako si tieto stoličky nakombinujete do svojho interiéru. V našom konfigurátore si nastavíte želanú farebnosť dreva a v prípade čalúnenej verzie aj čalúnenie, aby stoličky presne zapadli do Vášho domova.

Stoličky Solid bez podrúčok s čalúneným sedadlom sme umiestnili napríklad do reštaurácie Thuan v Liptovskom Mikuláši. Viac o tejto realizácii sa dozviete tu.

V kolekcii nájdete aj stoličky čalúnené, stoličky s podrúčkami či barové stoličky:

 Kolekcia stoličiek SR-9449-Solid

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1090 alebo 950 mm
Šírka: 450 mm
Hĺbka: 465 mm
Výška sedadla: 780 alebo 640 mm
Hmotnosť: 6,6 alebo 6,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty