Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantná drevená čalúnená barová stolička CI-Zoe 1122 SG

Elegantná dizajnová barová stolička CI-Zoe 1122 SG je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady s podrúčkami alebo bez. Materiál a farbu čalúnenia je možné prispôsobiť podľa výberu klienta.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€403 €335,83 bez DPH
Elegantná drevená čalúnená barová stolička CI-Zoe 1122 SG

Elegantná drevená čalúnená barová stolička CI-Zoe 1122 SG

Dizajnová elegantná čalúnená barová stolička CI-Zoe 1122 SG predstavuje luxusný kúsok z dielne dizajnérov Edi a Paola Ciani, ktorí sú renomovaní dizajnéri s viac než 25 ročnými skúsenosťami pre talianske firmy i medznárodné projekty a výstavy.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, jaseňového dreva v spojení s kvalitným čalúnením.  Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobená výberu klienta. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Hodí sa do jedálne, barov, vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu a elegancie. Jej ergonomický tvar dodáva užívateľovi maximálny pocit komfortu. Odporúčame kombinovať so stoličkami z rovnakej kolekcie bez podrúčok alebo s podrúčkami.

 V kolekcii stoličiek ,,Zoe" nájdete tieto modely: 

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1050 mm
Šírka: 460 mm
Hĺbka: 520 mm
Výška sedadla: 760 mm
Hmotnosť: 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty