Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Moderné kancelárske kreslo LD-Melody Office ponúka nápaditý dizajn a vysokú kvalitu prevedenia. V základnom prevedení je bez podrúčok. Výborne sa hodí do detských študovní alebo domácich kancelárii. Tak, či tak, nezostane bez povšimnutia. Na výber máte z dvoch prevedení výšky operadla a mnoho typov čalúnení - to svoje prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

prevedenie
typ podnože
#čalúnenie
prevedenie podrúčok
kolieska
vlastnosti sedáku
Dostupnosť Na objednávku
€598 €498,33 bez DPH
Moderné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Moderné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Toto otočné kancelárske kreslo je výškovo nastaviteľné a ponúka synchrónnu mechaniku SYS s bočným nastavením tuhosti odporu operadla, 5x aretácia. Päťramenný kríž je vyrobený z nylonu, kolieska majú priemer 60 mm a sú určené na koberce a mäkké podlahy ,kreslo je bez podrúčok - takéto je základné prevedenie tohto kresla. Vy si však môžete v našom konfigurátore zvoliť také prevedenie, ktoré bude vyhovovať práve Vám.

Predovšetkým je však toto kancelárske kreslo krásnym dizajnovým kúskom, ktorému sa výborne hodia pevné kovové podrúčky. Vďaka tomu je toto kreslo nielen pohodlným, ale aj originálnym a nápaditým kúskom, ktorý Vám do domova prinesiete kus elegancie. Je vhodné buď ako kresielko do detskej študovne, alebo aj ako výnimočný kúsok pre Vašu domácu kanceláriu. 

Kreslo je dostupné v dvoch rôznych výškach chrbtovej opierky - nízka forma a vysoká forma, ďalej je možné objednať ho v rôznych farbách čalúnenia. Konečné prevedenie je tak úplne na Vás - všetko si navolíte v našom konfigurátore.

 

Kategória: KANCELÁRSKE STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Kov, Plast, Čalúnenie
Účel: Do kancelárie
Výška: 1040 až 1160 alebo 1210 až 1330 mm
Šírka: 700 mm
Hĺbka: 700 mm
Výška sedadla: 390 až 500 mm
Hmotnosť: 20 alebo 21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: