Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderné a pohodlné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Moderné a pohodlné kancelárske kreslo LD-Melody Office ponúka nápaditý dizajn a vysokú kvalitu prevedenia. Výborne sa hodí do detských študovní alebo domácich kancelárii. Tak, či tak, nezostane bez povšimnutia. Na výber máte z dvoch prevedení výšky operadla a mnoho typov čalúnení - to svoje prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

prevedenie
typ podnože
#čalúnenie
kolieska
vlastnosti sedáku
Dostupnosť Na objednávku
€668 €556,67 bez DPH
Moderné a pohodlné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Moderné a pohodlné kancelárske kreslo LD-Melody Office

Toto otočné kancelárske kreslo je výškovo nastaviteľné a ponúka synchrónnu mechaniku SYS s bočným nastavením tuhosti odporu operadla, 5x aretácia. Päťramenný kríž je vyrobený z nylonu, kolieska majú priemer 60 mm a sú určené na koberce a mäkké podlahy - takéto je základné prevedenie tohto kresla. Vy si však môžete v našom konfigurátore zvoliť také prevedenie, ktoré bude vyhovovať práve Vám.

Predovšetkým je však toto kancelárske kreslo krásnym dizajnovým kúskom, ktorému dominujú plné čalúnené podrúčky a bohaté polstrovanie. Vďaka tomu je toto kreslo nielen pohodlným, ale aj originálnym a nápaditým kúskom, ktorý Vám do domova prinesiete kus elegancie. Je vhodné buď ako kresielko do detskej študovne, alebo aj ako výnimočný kúsok pre Vašu domácu kanceláriu. 

Kreslo je dostupné v dvoch rôznych výškach chrbtovej opierky - nízka forma a vysoká forma, ďalej je možné objednať ho v rôznych farbách čalúnenia. Konečné prevedenie je tak úplne na Vás - všetko si navolíte v našom konfigurátore.

 

Kategória: KANCELÁRSKE STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Kov, Plast, Čalúnenie
Účel: Do kancelárie
Výška: 1030 až 1150 alebo 1200 až 1320 mm
Šírka: 700 mm
Hĺbka: 700 mm
Výška sedadla: 390 až 500 mm
Hmotnosť: 17 alebo 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: