Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro ST

Elegantné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro ST upúta na prvý pohľad. Nápaditý dizajn priam predurčuje toto kreslo ako výborný kúsok do detských študovní alebo pre home office. Tak, či tak, nezostane bez povšimnutia. Na výber máte z dvoch prevedení výšky operadla a dvoch farieb podnože a mnoho typov čalúnení - to svoje prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

prevedenie
typ podnože
#čalúnenie produktu
Dostupnosť Na objednávku
€573 €477,50 bez DPH
Elegantné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro ST
moderne kresielko pre home office
Tip

Elegantné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro ST

Kreslo, ktoré je dokonalou kombináciou pohodlia domova a funkčnosti klasickej kancelárskej stoličky. S týmto kreslom si do domova prinesiete kus elegancie. Je vhodné buď ako kresielko do detskej študovne, alebo aj ako výnimočný kúsok pre Vašu domácu kanceláriu. 

Kolekcia ElliePro, ktorú vytvorili dizajnéri z ateliéru ITO Design, ponúka dokonalý dôkaz, že funkčnosť sa môže kombinovať s pohodlím v štýlovom a pútavom celku. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že kreslo v roku 2020 získalo prestížne ocenenie German Design Award. Čerešničkou na torte je skutočnosť, že táto kolekcia kresiel má aj certifikát Blue Angel, ktoré dokazuje, že kreslá sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie.

Mechanizmus kresla umožňuje nastaviť výšku sedu a náklon, pričom samotný mechanizmus je integrovaný do čalúnenia, takže je na pohľad skrytý. 

Kreslo je dostupné v dvoch rôznych výškach chrbtovej opierky - nízka forma a vysoká forma, ďalej je možné objednať ho v rôznych farbách podnože, a samozrejme, rôznych farbách čalúnenia. Konečné prevedenie je tak úplne na Vás - všetko si navolíte v našom konfigurátore.

Ak máte záujem o prevedenie, ktoré nie je možné navoliť v našom konfigurátore, alebo o model, ktorý na eshope nemáme dostupný, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

 

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely stoličiek s rôznymi podnožami:

Moderne-kresielka-Profim-Ellie-Pro-Sedia-Drevex

Kategória: KANCELÁRSKE STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Kov, Plast, Čalúnenie
Účel: Do kancelárie
Výška: 890-1020 mm alebo 1000-1130 mm
Šírka: 680 mm
Hĺbka: 650 mm
Výška sedadla: 430-560 mm
Hĺbka sedadla: 440 mm
Šírka sedadla: 450 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty