Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná kancelárska stolička PR-Motto S

Moderná kancelárska stolička PR-Motto S dokonale vynikne v domácej kancelárii či pracovni alebo v detskej izbe. Je veľmi pohodlná a zároveň dizajnovo nápaditá vďaka pekne tvarovanému operadlu. V našom konfigurátore si môžete zvoliť prevedenie stoličky presne sebe na mieru. 

prevedenie
typ podnože
#čalúnenie produktu
prevedenie podrúčok
Dostupnosť Na objednávku
€322 €268,33 bez DPH
Moderná kancelárska stolička PR-Motto S

Moderná kancelárska stolička PR-Motto S

Kancelárska stolička PR-Motto 10 sa vyznačuje jednoduchým, no nápaditým dizajnom, ktorý je vhodný do každej študovne či domácej kancelárie. Stolička je vyrobená z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a je dostupná v mnohých prevedeniach čalúnenia. 

Okrem čalúnenia si môžete zvoliť aj typ podrúčok a podnože. Želané prevedenie si jednoducho nastavíte v našom konfigurátore. V základnom prevedení je stolička bez podrúčok a s čiernou plastovou podnožou. Ak si v konfigurátore nezvolíte inak, bude Vám stolička dodaná v tomto základnom prevedení.

Mechanizmus stoličky umožňuje stoličku nastaviť výškovo, ale poskytuje aj možnosť prispôsobiť pružnosť operadla hmotnosti sediacej osoby. Synchrónny mechanizmus je možné zaistiť v jednej z piatich polôh.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete stoličky bez alebo s opierkou hlavy - požadované prevedenie zvolíte v konfigurátore

Kancelárske stoličky kolekcie Motto je možné vyrobiť v rôznych konfiguráciách a s rôznym čalúnením, napríklad aj v pravej koži - ak máte záujem o prevedenie, ktoré nie je možné navoliť v našom konfigurátore, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

kolekcia-kancelarskych-stoliciek-motto-sedia-drevex

Kategória: KANCELÁRSKE STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Kov, Plast, Čalúnenie
Účel: Do kancelárie
Výška: 960-1180 mm
Šírka: 710 mm
Hĺbka: 660 mm
Výška sedadla: 450-580 mm
Hmotnosť: 18,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: