Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantné a moderné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro HST

Elegantné a moderné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro HST upúta na prvý pohľad. Nápaditý dizajn priam predurčuje toto kreslo ako výborný kúsok do detských študovní alebo pre home office. Tak, či tak, nezostane bez povšimnutia. Na výber máte z dvoch prevedení výšky operadla a troch farieb podnože a mnoho typov čalúnení - to svoje prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

prevedenie
typ podnože
#čalúnenie produktu
Dostupnosť Na objednávku
€623 €519,17 bez DPH
Elegantné a moderné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro HST

Elegantné a moderné kancelárske kreslo PR-Ellie Pro HST

Kreslo, ktoré je dokonalou kombináciou pohodlia domova a funkčnosti klasickej kancelárskej stoličky. S týmto kreslom si do domova prinesiete kus elegancie. Je vhodné buď ako kresielko do detskej študovne, alebo aj ako výnimočný kúsok pre Vašu domácu kanceláriu. 

Kolekcia ElliePro, ktorú vytvorili dizajnéri z ateliéru ITO Design, ponúka dokonalý dôkaz, že funkčnosť sa môže kombinovať s pohodlím v štýlovom a pútavom celku. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že kreslo v roku 2020 získalo prestížne ocenenie German Design Award. Čerešničkou na torte je skutočnosť, že táto kolekcia kresiel má aj certifikát Blue Angel, ktoré dokazuje, že kreslá sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie.

Upúta tiež zaujímavá podnož so 4 ramenami na kolieskach. Výborná voľba pre tých, ktorí hľadajú zmenu oproti klasickej 5-ramennej podnoži.

Kreslo je dostupné v dvoch rôznych výškach chrbtovej opierky - nízka forma a vysoká forma, ďalej je možné objednať ho v rôznych farbách podnože, a samozrejme, rôznych farbách čalúnenia. Konečné prevedenie je tak úplne na Vás - všetko si navolíte v našom konfigurátore.

Ak máte záujem o prevedenie, ktoré nie je možné navoliť v našom konfigurátore, alebo o model, ktorý na eshope nemáme dostupný, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

 

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely stoličiek s rôznymi podnožami:

Moderne-kresielka-Profim-Ellie-Pro-Sedia-Drevex

Kategória: KANCELÁRSKE STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Kov, Plast, Čalúnenie
Účel: Do kancelárie
Výška: 940 alebo 1050 mm
Šírka: 580 mm
Hĺbka: 770 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hĺbka sedadla: 440 mm
Šírka sedadla: 450 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty