Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená barová stolička SRBST 811

Čalúnená barová stolička s operadlom SRBST-811 má príjemný klasický vzhľad, je mimoriadne komfortná a vyniká kvalitou spracovania, takže bez problémov zvládne aj nároky záťažových prostredí. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€498 €415 bez DPH
Čalúnená barová stolička SRBST 811

Čalúnená barová stolička SRBST 811

Tieto mimoriadne elegantné drevené barové stoličky s klasickým dizanom SRBST-811 Vám pomôžu dotvoriť jedinečné posedenie, pretože sa dajú výborne kombinovať s klasickým aj moderným zariadením interiéru. Stolička ponúka vysoký komfort vďaka čalúneniu a chrbtovej opierke.

Svojím dizajnom vychádza z tridsiatych rokov 20. storočia. Za tie roky však nestratila nič zo svojej popularity.

Stolička sa vyrába originálnou technológiou ohýbania bukového dreva a pre svoju kvalitu je vhodná aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva a čalúnenia, ako aj ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek 811 nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1095 mm
Šírka: 460 mm
Hĺbka: 550 mm
Výška sedadla: 780 mm
Hmotnosť: 5,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty