Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Rustikálna barová stolička SRBST-0259 Diana

Rustikálna barová stolička SRBST-0259 Diana pomôže vo Vašom domove vyčarovať luxusnú a vznešenú atmosféru. Dostupné sú v rôznych prevedeniach dreva a čalúnenia, takže si viete vybrať kombináciu presne podľa Vašich predstáv. Výnimočným dizajnovým prvkom tejto stoličky je drevená dekorácia na zadnej strane operadla.

rozmery
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€293 €244,17 bez DPH
Rustikálna barová stolička SRBST-0259 Diana
cierne rustikalne drevene barove stolicky fameg diana sedia drevex
Novinka

Rustikálna barová stolička SRBST-0259 Diana

Drevená barová stolička s elegantným dizajnom a čistými líniami. Je ideálnym doplnkom každej rustikálne ladenej domácnosti. Dominantným dizajnovým prvkom je dekoratívny drevený rám na zadnej strane operadla. Patrí medzi najpredávanejšie modely stoličiek v klasickom štýle.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť požadovanú kombináciu čalúnenia a farby dreva - na výber máte širokú škálu možností. Výber je len na Vás. 

Barová stolička Diana je dostupná v dvoch výškach - 1215 mm s výškou sedu 780 mm alebo 1075 s výškou sedu 640 mm. Požadované prevedenie upresníte v našom konfigurátore

Autorom dizajnu tejto kolekcie je Charaziak Design. V kolekcii nájdete aj stoličky alebo stoličky s podúrčkami:

 Kolekcia stoličiek SR-0253-Diana

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1215 alebo 1075 mm
Šírka: 420 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 780 alebo 640 mm
Hmotnosť: 7,5 alebo 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty